reklamı kapat

POPÜLER

DS kampanya

Citroen sonrası DS de ağustos kampanyasını duyurdu

PSA grubunun premium segment temsilcilerinden birisi olan DS, ağustos ayı kampanyasında takas ve düşük faiz fırsatlarıyla geliyor.

Premium segmentte ciddi rakiplerin karşısında mücadele eden DS, yaz aylarında araç sahip olmak isteyenlere özel cazip satın alma teklifleri sunuyır. Fransız üreticinin kampanyası faiz fırsatları ve takas desteğini beraberinde getiriyor. DS Automobiles’ın Ağustos ayı teklifleri kapsamında, 300 HP güce sahip şarj edilebilir hibrit modeli DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, 210 bin TL’ye kadar 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneğiyle satışa çıkıyor. DS 7 CROSSBACK modeli için ise 200 bin TL’ye kadar 12 ay yüzde 0 faizli kredi imkânı sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DS 7 E-Tense teknik nitelikleriyle dikkat çekiyor

Kampanya kapsamında olan 7 E-Tense, 300 HP güce sahip ve dört tekerlekten çekişli altyapıyı bir araya getiriyor. Markanın Formula E’den edindiği tecrübenin sonucu olarak geliştirdiği şarj edilebilir hibrit teknolojisiyle desteklenen 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak menzile sahip tamamen elektrikli sürüş seçeneğiyle hem sessiz hem de çevreci bir karakter
sunuyor. Aile, BlueHDi 130 dizel ve PureTech 225 benzinli olmak üzere güçlü ve verimli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR