reklamı kapat

POPÜLER

Premium rekabette dikkat çekmek isteyen DS, ekim ayı kampanyasını duyurdu

Ekim ayı kampanyasıyla kullanıcılara finansal destek paketleri sunan DS, 7 Crossback için yarı otonom nitelikteli sürüş asistanını da hediye ediyor.

PSA grubunun premium segmentteki temsilcisi DS, sonbaharda giriş dönemiyle birlikte kampanya hamlelerine devam ediyor. Marka, özel cazip satın alma teklifleri, yüzde 0 faizli kredi fırsatları ya da takas desteği getiriyor. DS’in ekim ayı teklifleri kapsamında, 300 HP güce sahip şarj edilebilir hibrit modeli 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, 210 bin TL 12 ay 0 faizli kredi imkânıyla satışa çıkıyor. 7 CROSSBACK modeli için ise 200 bin TL 12 ay 0 faizli kredi ya da 35 bin TL’ye varan takas imkânı sunuluyor. Ekim ayında 7 CROSSBACK Opera PureTech 225 modelini alanlara yarı otonom sürüş imkânı sağlayan CONNECTED PILOT sürüş yardımcısı ücretsiz olarak sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanya kapsamındaki DS 7 Crossback için motor seçenekleri

DS’in, 300 HP güce sahip ve dört tekerlekten çekişli modeli 7 CROSSBACK E- TENSE 4X4 gücü ve esnekliği bir araya getiriyor. Markanın Formula E Şampiyonası’ndan edindiği tecrübenin sonucu olarak geliştirdiği şarj edilebilir hibrit teknolojisiyle desteklenen model, günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak tam elektrikli sürüş menzili ile hem sessiz hem de çevreci bir karakter sunuyor. 7 CROSSBACK ise ikisi de tam otomatik şanzımanlar eşliğinde sunulan BlueHDi 130 dizel ve PureTech 225 benzinli olmak üzere güçlü ve verimli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.