reklamı kapat

POPÜLER

JBL Flip 5

Daha güçlü ve daha iddialı kablosuz hoparlör: JBL Flip 5

JBL yeni kablosuz hoparlörü Flip 5’i CES Fuarı’nda tanıttı. Flip 4’ün başarısı üzerine geliştirilen hoparlör bir önceki modelden daha büyük bir boyuta sahip.

Tasarım açısından Flip 4’e benzeyen hoparlör büyük boyutu sayesinde daha güçlü ses performansı sunuyor. Daha güçlü ses performansının yanında daha büyük bir pili bünyesinde barındıran hoparlör bu sayede daha uzun bir kullanım deneyimi vadediyor. USB-C üzerinden hızlı bir şekilde şarj edilebilen Flip 5, bir önceki modelde olduğu gibi suya karşı (IPX7 sertifikası var) da dayanıklı. Dahili mikrofon sayesinde kullanıcılar telefon görüşmelerini hoparlör üzerinden gerçekleştirebiliyor. Farklı renk seçenekleriyle her zevke hitap eden JBL Flip 5’te 4.800 mAh kapasiteli pilin yer aldığını belirtelim. Tam dolu pille 12 saate varan bir deneyim sunan hoparlörde bas performansında da iyileştirmeler yapıldığını söyleyelim. Flip serisiyle başarılı satış elde eden JBL Flip 5 modeliyle de başarı yakalaması bekleniyor.

JBL 5 ne zaman piyasaya sunulacak?

Bu yılın ilkbahar aylarında yurt dışında piyasaya sunulacak JBL Flip 5’in satış fiyatı ise 100 dolar. Kablosuz hoparlörün yaz aylarında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. JBL Flip 5’in Türkiye fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil.

İlginizi çekebilir

Android TV temelli en akıllı soundbar JBL Link Bar