reklamı kapat

POPÜLER

Dell UltraSharp 40 Curved Thunderbolt Hub Monitor

Dell, 40-inç’lik kavisli 5K monitörünü görücüye çıkardı

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından Dell, CES 2024 başlamadan önce 40-inç’lik kavisli 5K monitörünü görücüye çıkardı.

Tam olarak, “Dell UltraSharp 40 Curved Thunderbolt Hub Monitor” adının verildiği ürün, 40-inç boyutundaki 5K çözünürlük sunan kavisli paneliyle kişilere hem oyun hem de iş için geniş bir ekran alanı sunuyor. Tam olarak bir oyun monitörü olmayan ancak 120 Hz yenileme hızıyla birçok kişiyi o konuda pişman etmeyecek bir seçenek olarak öne çıkarılan ürün, Dell’in verdiği bilgiye göre göz sağlığını koruma konusunda TUV Rheinland’dan beş yıldız almayı başarmış. Ekran parlaklığını ortamdaki ışık durumuna göre otomatik olarak ayarlayabilen monitör, sürpriz olmayacağı üzere yüksek renk doğruluğuna (DCI-P3 için yüzde 99 kapsama) sahip. 1,07 milyar renk gösterebilen UltraSharp 40 Curved Thunderbolt Hub Monitor, VESA DisplayHDR 600 sertifikasıyla geliyor ve 2.000:1 kontrast oranı getiren IPS Black paneliyle OLED kadar olmasa da gerçeğe yakın siyahlar getiriyor. Bağlı dizüstülere 140W güç aktarabilen monitör, HDMI 2.1 ve DisplayPort 2.1 yanında 2.5 Gbps’e kadar destekli bir ethernet portunu da bünyesinde taşıyor. 2.400 dolardan satışa sunulacak ürüne ek olarak firmanın UltraSharp 34 Curved Thunderbolt Hub Monitor isimli bir 34-inç’lik 5K değil WQHD’lik monitörü de duyurulmuş durumda. Bu alta konumlandırılan modelin fiyatı ise 1.020 dolar seviyesinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dell UltraSharp 40 Curved Thunderbolt Hub Monitor yanında bu da ilginizi çekebilir: İddialı AR gözlük Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition

İLGİLİ HABERLER