reklamı kapat

POPÜLER

Diesel’in ilk akıllı saati On Full Guard için tarih verildi

05 Eylül 2017

Fossil geçtiğimiz mart ayında aralarında Diesel’in de yer aldığı yeni akıllı saatlerini duyurmuştu. Diesel’in On Full Guard isimli saati ise satışa hazır.

IFA 2017’de Diesel’in Android Wear işletim sistemli saati On Full Guard’ın 25 Eylül’de satışa sunulacağı duyuruldu. Dört farklı modelle gelecek olan saatin iki modelinde siyah deri kayış, bir modelinde altın metal kayış ve bir diğer modelinde ise siyah metal kayış seçeneği sunulacak. 48 mm çapa sahip, AMOLED ekranlı gövdeyle gelecek olan On Full Guard IP67 standartlarında suya ve toza karşı dayanıklılık sunuyor. Şarjının bir tam günü çıkardığı iddia edilen On Full Guard, gücünü Qualcomm Snapdragon Wear 2100 işlemciden alıyor.

Diesel saatiyle beraber kullanılabilecek Android uygulamasını da duyurdu. T-ON-I isimli uygulama saatin ana kontrol merkezi olacak gibi görünüyor. Etkinlikler, hava durumu, aktivite hedefleri gibi bildirimler uygulama aracılığıyla iletilecek. Diesel’n ilk akıllı saati olan On Full Guard’ın Android Wear 2.0 işletim sistemiyle geleceğini ekleyelim.

25 Eylül‘de satışa sunulacak olan akıllı saatın yurt dışı fiyatı 325 dolar. Fossil’in yıl sonuna kadar Diesel’in ardından farklı markalardan yeni akıllı saatler çıkarmaya devam edeceğini de hatırlatalım.

YORUMLAR