reklamı kapat

POPÜLER

Razer Core X

Dizüstüne yüksek oyun performası getiren uygun fiyatlı “Razer Core X” tanıtıldı [Video]

Dünyanın en önemli oyuncu donanımı üreticilerinden Razer, bugün harici ekran kartı kutusu ailesine uygun fiyatlı “Core X” modelini eklediğini duyurdu.

Razer‘ın Core ailesi uzun süredir hayatımızda bulunuyor. Bu altyapı kişilerin masaüstü seviyesi ekran kartını dizüstü bilgisayarlarında kullanmasına imkan tanıyor. Bilgisayar ile tek bir Thunderbolt 3 portu üzerinden bağlantı kuran şirketin ekran kartı kutuları, özellikle oyun konusunda çok büyük performans artışı getiriyor. Biliyorsunuz dizüstü modellerinde güzel işlemciler oluyor ancak ekran kartları düşük oluyor. İşte bunu ortadan kaldıran Core ailesinin son üyesi Razer Core X, ilk olarak uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Daha önceki Core V2 modelini 499 dolara satan firma, yeni modelinin fiyatını 299 dolar olarak (Ekran kartı dahil değil)  belirlemiş durumda. Tam listesine buradan ulaşabileceğiniz Nvidia ve AMD kartlarıyla kullanılabilen ürün, 650W gücünde bir güç kaynağıyla geliyor. Windows yanında Thunderbolt 3 portuna sahip macOS High Sierra 10.13.4 üstü Mac bilgisayarlarla da (iMac dahil) kullanılabilen ürün, oldukça büyük kartları dahi kabul ediyor. Yerini aldığı V2 modelinden daha büyük ve güçlü olan ürün, olumsuz olarak USB ve Ethernet girişlerini kaybetmiş durumda. Aynı zamanda tasarımı biraz daha kaba ve RGB aydınlatması olmayan kutu, direkt olarak temel görevine odaklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Razer Core X
Razer Core X
Razer Core X
Razer Core X
Razer Core X
Razer Core X
Razer Core X
Razer Core X
Razer Core X
Razer Core X
Razer Core X
Razer Core X
Razer Core X

Razer Core X çok kullanışlı bir ürün

Başka firmalarda benzerleri bulunan ürün, özellikle firmanın Blade serisi dizüstü bilgisayarlarıyla yüksek uyum getiriyor. Mobilin rahatlığını masaüstü gücüyle birleştiren cihaz, oyun keyfini çok daha rahat taşınabilir (Masaüstüne oranla) hale getiriyor.