reklamı kapat

POPÜLER

DJI Air 3

DJI Air 3 drone modeli için önemli detaylar sızdırıldı

Drone pazarının açık ara lideri olmayı sürdüren DJI, yakında ürün gamına DJI Air 3 drone modelini ekleyecek. İlk bilgiler sızdırıldı.

DJI Air 3 drone modeli bugün Roland Quandt tarafından sızdırıldı. Tasarımsal anlamda bir sürprizin olmadığı drone, katlanabilir yapıda olduğundan rahatlıkla taşınabilecek seçenekler arasına dahil oluyor. Çift kamera sistemine sahip olan ve bu sayede kullanıcılara iki farklı odak uzaklığı arasında seçme şansı tanıyacak ürün, 4.241 mAh’a yükseltilen batarya kapasitesi ile Air 2 ya da Air 2S’den biraz daha fazla havada kalabilecek. Yüksek ihtimalle burada 40 dakikaya yaklaşan bir kullanım sunacak DJI, üründe yine gelişmiş kaza önleme sistemlerine yer veriyor. Bu sistemler sayesinde bağlantı kopması durumunda kalktığı yere inme özelliğini de sunan Air 3 drone modeli, profesyonellere değil son kullanıcıya yönelik bir havadan görüntüleme cihazı konumunda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Air 3 drone modeli elbette farklı paket seçenekleriyle satılacak, burada kullanıcılar kişisel beklentilerine göre seçimler yapabilecek. Diğer DJI drone modelleri gibi ileride Türkiye’de de satılacak olan ürün, Roland Quandt’a göre Avrupa özelinde ekranlı RC-N2 kontrolcü ile beraber 1.115 euro fiyata sahip olacak. Ürünün bir kontrolcü olmadan satılmayacağı iddia ediliyor ancak bunun için resmi doğrulamayı beklemek gerekiyor.

DJI Air 3 drone modeli yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli