reklamı kapat

POPÜLER

Doctor Who’nun Noel özel bölümünden kısa bir sahne [Video]

Televizyon tarihinin en uzun soluklu bilim kurgu dizisi Doctor Who sonunda Noel özel bölümüyle ekrana dönecek. Adı The Return of Doctor Mysterio olarak açıklanan bölümden kısa bir sahne izleyicilerle paylaşıldı.

Doctor Mysterio aslen Doctor Who’nun İspanyolca ismine dayanıyor. Bu yüz güldüren çeviri dizinin Noel özel bölümünde bir süper kahramanın adı olarak kullanılıyor. Çizgi roman uyarlamaları popülerliğini korurken, Doktor ilk defa bir süper kahraman ile karşı karşıya geliyor. Bu özel bölümün hikayesi New York‘ta geçiyor. Asıl ismi Grant olan kahramanımız şehri uzaylı tehlikesine karşı korumak için çaba harcıyor. Doktor ile Grant’e süper kahraman hikayelerinin vazgeçilmezi olan bir araştırmacı gazeteci eşlik ediyor.

İlgi uyandıran bu bölümde 12. Doktor‘a hayat veren Peter Capaldi‘nin yanı sıra Charity Wakefield, Justin Chatwin, Matt Lucas ve Adetomiwa Edun gibi isimler rol alıyor.

Üstelik bu heyecan verici bölüm Amerika ve İngiltere’de iki günlüğüne sinemalarda da gösterilecek. Bölümün tadını Noel’de çıkartmak isteyenlerin 25 Aralık‘ta ekran başına geçmesi gerekecek.