reklamı kapat

POPÜLER

iPhone
iPhone
iPhone
iPhone
iPhone X
iPhone X
iPhone X

Dört gözle beklenen iPhone X çıkmadan kılıfları satışta

Kısa bir süre önce Türkiye satış fiyatı belli olan iPhone X için artık geri sayım başladı.

Başta Amerika olmak üzere dünyanın belli ülkelerinde 3 Kasım’da piyasaya sunulacak iPhone X’in Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı belirsizliğini koruyor. Kasım ayının sonunda ön siparişe açılması beklenen iPhone X’in aralık ayının ortasında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.
Teknoloji dünyası tarafından merakla beklenen iPhone X henüz Türkiye’de satışa sunulmadan kılıfları satışa çıktı. Apple’ın internet sayfası üzerinden ön siparişe açılan kılıflar şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Özel olarak tabaklanmış ve işlenmiş Avrupa derisinden üretilen iPhone X için Deri Folyo, lüks bir görünüme sahip ve iPhone X’lere tam oturuyor. Kılıf açıldığında iPhone X, uyku modundan çıkıyor, kapatıldığında ise uyku moduna geçiyor. İç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama daha da fazla koruma sağlıyor. Ve faturalarınız, küçük notlarınız ve kartlarınız için de bir alan bulunuyor.

iPhone
iPhone
iPhone X
iPhone X
iPhone X

Kozmos mavisi , vizon grisi, siyah ve ahududu olmak üzere dört farklı renk seçeneği sunan deri folyo kılıfın Türkiye’deki satış fiyatı ise 449 TL.