reklamı kapat

POPÜLER

Drake

Drake’in merakla beklenen yeni parçaları yayında [Dinle]

Dünyaca ünlü rap sanatçısı Drake, merakla beklenen yeni albümü öncesi iki parça yayınlayarak sevenlerini mutlu etti. Müzik servisleri üzerinden yayınlanan parçalar God’s Plan ve Diplomatic Immunity adını taşıyor.  Son zamanlarda başarılarıyla adından söz ettiren Drake, yeni parçalarıyla da müzik dünyasını sallamaya hazırlanıyor.

Yung Exclusive, Boi-1da, Cardo ve Noah “40” Shebib’in prodüktörlüğünü üstlendiği God’s Plan isimli parça müzik tarzıyla dikkat çekiyor. Diplomatic Immunity isimli parça ise ünlü sanatçının Jennifer Lopez’le olan ilişkisindeki duyguları yansıtıyor.

Drake geçtiğimiz yıl büyük başarılara imza atmıştı

Degrassi: The Next Generation adlı dizide canlandırdığı Jimmy Brooks karakteriyle ün kazanan Drake, ilk stüdyo albümü Thank Me Later’ı 15 Haziran 2010, ikinci stüdyo albümü Take Care’ı 15 Kasım 2011 tarihinde piyasaya sürmüştü. Drake’in iki albümü de Billboard Hot 200 listesine 1 numaradan giriş yaptı ve milyonlar sattı. Sanatçı, Take Care albümü ile 2013 Grammy Ödülleri’nde En İyi Rap Albümü ödülünü kazandı. Take Care albümünü desteklemek için çıktığı Club Paradise Turnesi, dünya çapında 42 milyon dolar hasılat elde ederek 2012 yılının en başarılı hip-hop turnesi oldu. Apple Music’te 1 milyar dinlenmeyi aşan ilk isim olan sanatçı, İnce Dance isimli parçasıyla da büyük bir başarıya imza atmıştı.

Drake’ın yeni parçalarını haberin devamından dinleyebilirsiniz.

Video