reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone

Dünyaca ünlü Türk şirket Edelkrone’dan yeni kamera aparatları [Video]

Ankara merkezli Türk şirket Edelkrone, yenilikçi ürün gamına StandONE ve ikinci jenerasyon Wing ile Wing Pro kamera aparatlarını ekledi.

Advertisement

Üretimini direkt olarak Ankara’da devam ettiren ve hatta yeni bir fabrika kuran Edelkrone, ürün gamına ilk defa giren StandONE ile oldukça kullanışlı bir seçenek ortaya koyuyor. Her zemine uygun katlanır bir kamera standı olan ürün, şimdiye kadar gördüğümüz en kompakt standlar arasında yer alıyor. Bir açıdan ufak bir tripod olan StandONE, tam 6,8 kg’a kadar yük kaldırabilme kapasitesine sahip. Yani profesyonel tripod kafaları ve kameralar ile kullanılabilen stand, ayarlanabilir ayakları sayesinde her noktada kullanılabiliyor. Bünyesinde kurulumu geciktiren herhangi bir düğme ya da kilit bulunmayan stand, alüminyumdan üretiliyor. Firmanın diğer ürünlerinden SliderONE ile kullanılabilen 650 TL fiyat etiketine sahip StandONE, özellikle ufak kamera kullananlar için harika görünüyor.

Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone
Edelkrone

Edelkrone, ikinci jenerasyon Wing ile Wing Pro’yu da tanıttı

Uzun zamandır satışta bulunan Wing ile Wing Pro‘nun yeni sürümleri, özellikle SteadyMove teknolojisi ile öne çıkıyor. Bu teknoloji ürünlerle aşırı düşük hızlarda bile kusursuz manuel kaydırma yapılmasına imkan tanıyor. Kameraların ağırlığını mekanik altyapısıyla dengeleyebilen teknoloji, elle yapılan kaydırmalarda elinizin titreşimini kameraya aktarmıyor. Bu sayede çok pürüzsüz sonuçlar sağlayan ikinci jenerasyon Wing ile Wing Pro, tam 40 cm kaydırma mesafesi sunuyor. Tüm bunları herhangi bir motordan güç almıyor olmasıyla yapabilen ürünler, yukarıda tanıttığım StandONE‘la da uyumlu. Alüminyumdan üretildiği için oldukça sağlam olan ürünler birbirlerinden taşıma kapasiteleriyle ayrılıyor. Wing 7,2 kg’lık kameraları taşıyabilirken, Wind Pro’ya 21,7 kg’a kadar kamera takılabiliyor.

Wing ile Wing Pro‘nun Edelkrone kurucusu Kadir Köymen tarafından aktarılan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Video