reklamı kapat

POPÜLER

“Dünyanın en utanç verici babası” okula giden kızını drone’la takip etti

Çocukken anne babanızın sizi okula nasıl uğurladığını hatırlıyor musunuz? Çantamızı, beslenme çantamızı hazırlar; üstümüzü başımızı düzeltir; biz de ya servise ya da okulumuz yakınsa diğer arkadaşlarımızla birlikte okul yollarına düşerdik. Anne babamız en fazla kapıdan pencereden sokağın köşesini dönene kadar gözleriyle takip ederdi. Ancak haberimize konu olan Amerikalı baba, çocuğunu takip etme olayını bambaşka bir boyuta taşıdı.

Dünyanın konuştuğu bu ilginç baba, ebeveynlik konusunda adeta çığır açtı. 8 yaşındaki kızının, artık okula yanında gelmesini istemediği baba Chris Early, çok “parlak” bir fikirle geldi. Kızını kırmak istemeyen, ancak ebeveynlik görevini de “sonuna kadar” sürdürmek isteyen Early, küçük Katie’nin peşine drone taktı. Drone’un kamerası sayesinde Katie’nin okula gidişini anbean takip eden baba, dünya basınına alay konusu olmaktan kurtulamadı. CNN, Fox ve TIME’a haber olan Chris Early, TIME tarafından “Dünyanın en utanç verici babası” olarak lanse edildi.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

““Dünyanın en utanç verici babası” okula giden kızını drone’la takip etti” için bir cevap

  1. Sinan Canbolat dedi ki:

    Herkesin ebeveynlik görevini tam yapmadığı bir dünyada bu babayı tebrik ediyorum. Dünya’daki kalabalık bunu utanç verici bulduysa domuz etini hala aynı oranda yemeyi sürdürüyor demektir.