reklamı kapat

POPÜLER

dyson

Dyson saç kurutma makinesini yeniden icat etti [Video]

Hanımların dikkatine, saç kurutma makinesi ayağınıza geldi! Saç diplerine, saç uçlarına, dalgalı düz saçlara kurutma ve şekil yapılır. Saç yanmalarına, olmayan fönlere, saç yaparken baş yolmalara son!

İşin şakası bir yana, Dyson’ın geliştirdiği Supersonic saç kurutma makinesi tüm bunları ve daha fazlasını vadediyor. Tasarımından teknolojisine kadar saç kurutma makinesini adeta yeniden icat eden teknoloji devi, kadınların ve elbette uzun saçlı erkeklerin saç kurutma ve şekillendirme deneyimini baştan aşağı değiştirmeyi hedefliyor. Supersonic saç kurutma makinesi, Dyson’ın bu hedefini gerçekleştirmesi için tüm süpersonik özelliklere sahip.

Öncelikle geleneksel saç kurutma makinelerinin motorunu çok daha küçük, hafif ve gürültüsüz bir motorla değiştiren Dyson, dakikada 110 bin devir çeviren 13 başlı bir motor geliştirmiş. Hafif ve ufak V9 dijital motor sayesinde tasarım da çok daha minimalist çizgilerde tutulmuş. Hafif ve kompakt yapısı itibarıyla elde tutuşu iyice konforlu hale getiren kurutma makinesi, kullanım sırasında büyük kolaylık sağlıyor. Bunun yanında kolay değiştirilebilir aksesuarları sayesinde farklı saç şekilleri elde etmek mümkün.

Dyson’a 71 milyon dolar, 4 sene ve 103 mühendis alımına mal olan saç kurutma makinesi doğal olarak biraz pahalı. Bu yılın sonlarına doğru satışa sunulacak olan Supersonic saç kurutma makinesinin satış fiyatı 400 dolar.

VİDEO
https://youtu.be/qw6iillnXbk