reklamı kapat

POPÜLER

E-Ink ekranlı akıllı telefon kılıfı

InkCase kılıf serisi üzerinde yer alan E-Ink ekran, Bluetooth 4.0 aracılığıyla uygun Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla eşleşiyor ve kullanıcılarına düşük güç tüketimine sahip ikinci bir ekran keyfi sunuyor. InkCase kılıflara özel olarak üretilen bir dizi uygulama aracılığıyla telefonun asıl ekranı yerine kılıftaki ekran üzerinden e-kitap okumak, istenilen fotoğrafları duvar kağıdı yapmak veya rss’leri takip etmek gibi birçok farklı iş yapılabiliyor. Ayrıca firma, sunduğu açık kaynaklı SDK ile geliştiricilerin de yeni uygulamalar yazarak kılıfın işlevselliğini artırmasına imkan tanıyor.

Alışıldık kılıflardan biraz daha kalın olan InkCase’in şarjı bir haftayı tam olarak çıkarabiliyor

inkcase-note2

E-Ink ekranlı kılıfın şu anda iPhone 5, iPhone 5s, Samsung Galaxy S4, Galaxy Note 2, Galaxy Note 3 ve Google Nexus 5 ile uyumlu modelleri bulunuyor

Kısa bir süre içerisinde, ilk olarak Asya’dan satışına başlanacak kılıfların yıl bitmeden Amerika ve İngiltere’de de satışa sunulması planlanıyor. InkCase kılıfa sahip olmak için ödenmesi gereken yurt dışı fiyatı ise 130 dolar olarak tespit edilmiş.