reklamı kapat

POPÜLER

Engelli sitelere tek tıkla girin [Video]

Türkiye’de hizmet vermeyen bazı servis ve uygulamalara erişim konusunda birçok kullanıcı sıkıntı yaşıyor. Sizlere tanıtacağımız bu eklenti, kolay kullanım ve güvenli yapısıyla rakiplerine nazaran öne çıkarak engellerin kolaylıkla aşılmasını sağlıyor.

Müzik ve video ile ilgili online servislerin önemli bir bölümü maalesef Türkiye’de yer almıyor. Sadece belirli bölgelerdeki kullanıcılara açık olan sitelere dışarıdan girebilmek mümkün değil. ZenMate ismindeki Google Chrome tarayıcı eklentisi ise tam da bu noktada devreye giriyor. IP adresinizi gizleyerek bağlantınızı şifreleyen uygulama engelleri kaldırmanın yanı sıra hack, virüs ve spam saldırılarının önlenmesine de yardımcı oluyor. Beş farklı ülke üzerinden gerçekleştirilen bağlantı benzerlerine göre daha hızlı.

KURULUM ve KULLANIM ŞEKLİ
Eklentiyi dilerseniz buradan indirerek tarayıcınıza kurabilirsiniz. Kurulum sonrasında belirtilen alana e-mail adresinizi yazarak aktifleştirme işlemini yapabilirsiniz. Daha sonra sağ üst bölüme yerleşen ikona tıkladığınızda açılan pencereden “on/off” seçeneğiyle ZenMate’i çalıştırabilirsiniz.

Yaptığımız denemeler sonucunda Vevo, Hulu gibi Türkiye engeli bulunan servislerde erişilebiliyor. Edinilen bilgiye göre eklentinin mobil sürümleri ise yakın zamanda yayınlanacak.

VİDEO