reklamı kapat

POPÜLER

epic games store Mages of Mystralia

Epic Games Store tarafından verilen 12. ücretsiz oyun belli oldu

“15 Gün 15 Ücretsiz Oyun” kampanyası sürüyor. Epic Games Store tarafından verilen 12. ücretsiz oyun Mages of Mystralia oldu.

Advertisement

Epic Games Store, bu yılın 15 gün boyunca 15 büyük ücretsiz oyun kampanyası kapsamında başlangıcı Shenmue 3 ile yapmış, daha sonra ise Neon Abyss, Remnant: From the Ashes, The Vanishing of Ethan Carter, Loop Hero, Second Extinction, Mutant Year Zero: Road to Eden, Vampyr, Pathfinder: Kingmaker – Enhanced Plus Edition, Prey ve Control verilmişti.

Bugün ise oyuncuların karşısına çıkan yeni ücretsiz oyun Mages of Mystralia oldu. Direkt olarak buradan 28.12.2021 saat 19:00’a kadar ücretsiz olarak elde edilebilecek yeni oyunun resmî açıklaması şöyle:

“Büyü dünyasında zihnin senin en büyük silahın. Düşmanlarınla savaşmak için farklı büyüleri öğren ve kendi büyülerini tasarla, sinsi arazilerde yolunu bul ve Mystralia krallığında geçmişin yanlışlarını düzelt.

Epic Games Store tarafından verilen son oyunun 1 hafta boyunca ücretsiz kalması bekleniyor. O oyunun ne olacağı henüz belli değil ancak 15. oyun çok fazla ses getirebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR