reklamı kapat

POPÜLER

Evernote’un yeni uygulaması iPhone ve iPad’i tarayıcıya dönüştürüyor

Evernote Scannable adı verilen uygulama sayesinde istenen yazılar herhangi bir tuşa basmaya bile gerek kalmadan kolayca taranabiliyor. Uygulama direkt olarak sayfayı algılıyor ve yazıları telefona aktarabiliyor. Daha sonrasında ise kaydedilen yazılar iCloud‘a yüklenebiliyor, sosyal ağlara gönderilebiliyor, e-posta olarak atılabiliyor, AirDrop ile paylaşılabiliyor ve Evernote’a not olarak kaydedilebiliyor. Evernote’a kaydedilen taramaların daha sonrasında aramalarda kolayca bulunabildiğine de dikkat çekiliyor. Taranan kartvizitler ise sahiplerinin LinkedIn hesabıyla eşitleniyor ve düzenli olarak saklanıyor.

Şu anda App Store’dan indirilebilir durumda olan uygulamanın Android’e gelip gelmeyeceği ile ilgili ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Evernote Scannable

FİYAT
Ücretsiz

BOYUT
iOS: 30,9 MB

YÜKLEMEK İÇİN
iOS

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
evernote-scannable

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Evernote’un yeni uygulaması iPhone ve iPad’i tarayıcıya dönüştürüyor” için 2 cevap

  1. cgrhnkpln dedi ki:

    İyide camscanner uzun zamandır çok iyi bir şekilde yapıyor bu işi fazlası var eksiği yok üstelik

  2. Ama işte olay pazar payından kâr almak olduğu için bu pazara da yönelmişler. Sonuçta adamlar para kazanmak pesindeler ve bir şekilde buradan bir kazanc elde edeceklerini düşünüp yapmışlar uygulamayı. Camscanner bence de çok başarılı ama evernote gücü zaman içinde geçer gibi camscannerı