reklamı kapat

POPÜLER

Evernote’a “Work Chat” özelliği eklendi

Özellikle mobil cihazların en çok tercih edilen not alma uygulamalarından biri haline gelen Evernote’a özellikle çalışan kişiler için yararlı olabilecek bir güncelleme yapıldı.

Yapılan güncelleme ile birlikte istediğiniz kişilerle dosya paylaşımında bulunabiliyor, fikir alışverişi yapabiliyor ve bu sayede başka bir uygulamaya gerek kalmadan tüm işlerinizi Evernote üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Evernote’un bu güncellemeyle gelen bir diğer özellik ise herhangi biriyle görüşme başlatmasanız dahi sizin dosyalarınıza göz atıp atmadığını görebiliyor olmanız. Kullanıcı fotoğraflarının yanında küçük bir ikon şeklinde gösterilen bu işlem, paylaştığınız dosyaların kimler tarafından görüntülendiğini anlamanıza olanak tanıyor. Ancak gerçek zamanlı olarak birden fazla kullanıcının dosyaları düzenlemesi mümkün olmuyor.

iOS ve Android sürümü güncellenen uygulamanın aynı zamanda Windows sürümüne de söz konusu güncelleme gelmiş durumda. Mac için ise kısa süre içerisinde güncellemenin yayınlanması bekleniyor.

YORUMLAR