reklamı kapat

POPÜLER

Evernote

Evernote, ücretsiz kullanıcıları 50 not ile sınırlandırıyor

Not alma denildiği zaman akla gelen ilk servislerden olan Evernote, yakında ücretsiz kullanıcıları 50 not ile sınırlandıracak.

App Store ve Play Store’un hayatımızın bir parçası haline gelmeye başladığı dönemlerden bu yana kullanımda olan Evernote, yeni dönemde ücretsiz olarak kullanılmaya devam edilecek ancak 4 Aralık itibarıyla servise ücretle abone olmayan kullanıcılar maksimumda 50 farklı not oluşturabilecek. Bu konuda yapılan açıklamada firma şunları aktardı: “4 Aralık’tan itibaren ücretsiz Evernote kullanma deneyimi değişiyor. Bundan böyle yeni ve mevcut ücretsiz kullanıcılar, hesap başına en fazla elli not ve bir not defterine sahip olacaklar. Bu sınırlar bir kullanıcının hesabında tek seferde sahip olabileceği not ve not defteri sayısını ifade ediyor. Eşiğin altında kalmak için istenmeyen içerikleri her zaman silebilirsiniz. Evernote Free, ücretli abone olmadan önce Evernote’u keşfetmek isteyen veya sunulan temel özelliklerden memnun olan kullanıcılar için sunulmaya devam edecek. Yeni limitleri belirlerken, ücretsiz kullanıcılarımızın çoğunun elli not ve bir not defteri eşiğinin altında kaldığını göz önünde bulundurduk. Sonuç olarak 4 Aralık sonrasında çoğu ücretsiz kullanıcı için değişen bir şey olmayacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Evernote tam olarak hakim olmayanlar için şirket tarafından şu şekilde tanımlanıyor: “İlham geldiğinde fikirleri kaydedin. Yaşamın dikkat dağıtıcı unsurlarının üstesinden gelmek ve işte, evde ve ikisinin arasındaki her yerde daha fazlasını başarmak için notlarınızı, yapılacaklar listelerinizi ve programınızı bir araya getirin. Evernote, tüm cihazlarınızla senkronize olur, böylece seyahat esnasında bile üretken kalabilirsiniz. Görevler ile yapılacaklar listenizin üstesinden gelin, programınızı takip etmek için Google Takviminizi bağlayın ve özelleştirilebilir bir Ana Ekran kontrol paneliyle en alakalı bilgilerinizi hızla görün.”

Evernote adımı yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER