reklamı kapat

POPÜLER

Ücretsiz Evernote’a cihaz sınırı geldi

Popüler not alma uygulaması Evernote, hem ücretli hem de ücretsiz versiyonları için yeniliklerini duyurdu. Uygulamayı ücretsiz olarak kullananlar artık yalnızca iki farklı cihaz üzerinde uygulamayı senkronize edebilecek. İkiden fazla cihaza uygulamayı kurup eşitleyerek kullanmak isteyenlerin uygulama içinden Premium veya Plus üyeliğe yükseltmeleri gerekiyor.

Evernote blog üzerinden paylaşılan yeniliklerin başında ücretsiz, yani uygulamanın temel versiyonunu kullananlara iki cihaz sınırlaması getirilmesi var. İkiden daha fazla sayıda cihazda Evernote uygulamalarını senkronize edebilmek için ise Evernote Plus veya Evernote Premium seçeneklerine yükseltme yapmak gerekiyor.

CEO Chris O’Neill, uygulama içinden aylık ve yıllık olarak ücretli yükseltme seçenekleri Plus ve Premium’un da fiyatlarında güncelleme yapıldığını duyurdu. Plus kullanıcıları aylık 4 dolar, yıllık 35 dolar öderken Premium’u seçen kullanıcılar ise aylık 8 dolar, yıllık 70 dolar ödemek durumunda. Plus seçeneğinde aylık 1 GB; Premium’da ise aylık 10 GB upload alanı sunuluyor. Türkiye’deki fiyatlandırmanın ise yıllık Plus için 36 TL, yıllık Premium için ise 70 TL olduğu görülüyor.

YORUMLAR