reklamı kapat

POPÜLER

Facebook özel tasarım kartlarıyla Sevgililer Günü’ne hazır

Yılın o zamanı gelip çattı. Her yerin pespembe olduğu, kalp, çiçek ve çikolataların havada uçuştuğu ve en önemlisi sosyal medyanın ağzına kadar sevgiyle dolduğu o gün: Sevgililer Günü. Tabii ki “favori” sosyal medyanız Facebook da bu günü herkesle paylaşmanız için yeni güncellemesini duyurdu.

Facebook, geleneksel “her şeyi kutlama” ritüelinde Sevgililer Günü’nü de unutmuyor. 13 Şubat’tan itibaren bir sevgiliniz olsun ya da olmasın Facebook bir mesajla Haber Kaynağı’nızda belirecek ve Sevgililer Günü romantizmini yaymanız için size çeşitli kartlar önerecek. Arkadaşlarınızla ve sevgilinizle paylaşabileceğiniz bu kartlar size ne kadar yalnız olduğunuzu da hatırlatabilir tabii. Ayrıca 13-14 Şubat arası Haber Kaynağı’nızın pembe kalpler, kırmızı güller, sevimli kartlarla dolup taşacağını da hatırlatalım. Eğer bu tarz bir sevgi bombardımanına şahit olmak istemiyorsanız belki de birkaç gün Facebook’a ara verebilirsiniz.

Facebook’un açıklamasına göre kartlar New York ve Londra’dan bir grup sanatçı ve illüstratör tarafından tasarlanmış. Sevgililer Günü’nde etkileşimin yüzde 25 daha fazla olduğunu belirten Facebook, bu etkileşimi artırmak için elinden geleni yapmış anlayacağınız. Sevgililer Günü haftasında sevgisini paylaşan binlerce insana, bundan şikayet edenlere ve şikayet edenlerden şikayet edenlere hazırsanız mutlu bir hafta geçirmenizi dileriz.

YORUMLAR