reklamı kapat

POPÜLER

Toyota’nın sevilen modeli C-HR’a 2018 model yılıyla getireceği ilk yenilik belli oldu

Chicago Auto Show‘da kullanıcılarla prototip olarak buluşan 2018 C-HR tasarımını pekiştirecek yeni renk seçenekleriyle karşımızda olacak.

Advertisement

Amerika’nın Şikago kentinde gerçekleşen otomobil fuarı kapsamında araba meraklılarıyla buluşan araçlardan bir tanesi de Toyota C-HR oldu. Toyota’nın elektrikli motora sahip modellerinden birisi olan aracın 2018 model yılıyla prototipinin sergilendiği organizasyonda, tasarımıyla yine dikkatleri üzerine çekmeyi başaran C-HR’daki önemli bir detay fuarı ziyaret edenlerle birlikte gazetecilerin dikkatinden kaçmadı. Toyota’nın halihazırda sunduğu renk seçeneklerinden farklı bir renk alternatifinin yer aldığı prototipiyle katıldığı fuarda kısa bir açıklamada bulunan yetkililer önümüzdeki süreçte yer verilecek renk seçenekleriyle ilgili ilk bilgileri verdi.


Autoblog ekibine açıklamalarda bulunan yetkililer, fuarda sergiledikleri prototip versiyonda bulunan metalik turkuaz renginin C-HR’ın yeni renk seçeneklerinden biri olacağını doğruladı. Yeni renk seçeneklerinin yanı sıra Citroen modellerinden görmeye alışık olduğumuz gövde renginden farklı tavan opsiyonunun önümüzdeki süreçte C-HR dahilinde sunulacak donanımlar arasında olacağını da açıkladı. Toyota bu süreçte 2018 model yılında sadece beyaz, 2019 yılındaysa siyah renk tavan seçeneğine yer vermeyi planlıyor. Toyota’nın etkileyici tasarımıyla takdir topladığı C-HR modeli radikal renk seçenekleriyle de dikkatleri üzerine çekmeye devam edecek gibi.