reklamı kapat

POPÜLER

Football Manager 2010 raflardaki yerini aldı

17 yıllık tecrübesiyle futbol severlerin saatlerini ekran başında geçirmesine neden olan Football Manager efsanesi son oyunu olan Football Manager 2010 ile raflardaki yerini aldı. Football Manager 2010’un geliştirilme aşamasında serinin hayranlarına kulak vererek en çok talep edilen değişiklikleri hayata geçiren Sports Interactive, serinin en iyi oyununu kullanıcılarına sundu. Geliştirilmiş 3D maç grafikleri, animasyonlar, stadyumlar, taraftarlar ve değişen hava koşulları ile serinin önceki oyunlarına nazaran daha etkileyici bir maç deneyimi sunan Football Manager 2010, sahip olduğu Yeni Taktik Yaratıcı sayesinde her oyuncuya ayrı taktik vermenizi ve takımınızı dilediğini gibi yönetmenizi sağlıyor. Sezon boyunca düzenleyeceğiniz toplantılarla personelinizle aranızdaki ilişkiyi geliştirmenizi sağlayan Football Manager 2010, böylece kulüp ve çalışanlarınızdan maksimum düzeyde verim almanıza olanak tanıyor. Tüm güncel transferlerle donatılmış olan Football Manager 2010, ocak transfer sezonunun ardından ücretsiz online güncelleme de sunacak.

ARAYÜZ TAMAMEN YENİLENDİ
Football Manager 2010’da tamamen elden geçirilen arayüz, böylece kullanıcıların aradıkları bilgiye en kolay haliyle ulaşmasını mümkün kılıyor. Maç Analizi aracı ile sahadaki her oyuncunun karşılaşma anında yaptığı her bir hareketi gözlemlemenizi de sağlayan oyun, böylece takımınızın güçlü ve zayıf yönlerini de görebilmenizi olanaklı hale getiriyor. Gerçek hayatla özdeşleşmiş olan Football Manager 2010, karşılaşma esnasında yedek kulübesinden ‘bağırarak’ taktikler vermenizi sağlıyor ve maç esnasında anında değişiklikler yapabilmeniz için kolay bir kullanım sunuyor. Ayrıca, lig editörü ile halihazırdaki liglere yeni kümeler ekleyebilir ve yeni kupalar yaratabiliyorsunuz.

GELİŞTİRİLMİŞ MAÇ MOTORU
Maç motoru da elden geçirilen Football Manager 2010’un yeni animasyonları ile taraftarından oyuncularına kadar tam bir futbol havası solumanız mümkün kılınmış. 3D motorunda çok daha isabetli olarak yer alan taraftarlar, ev sahibi ve deplasman takımlarına göre açık ve kapalı tribünlere uygun biçimde dağılarak, daha gerçekçi bir görünüm sunuyorlar. Personelde de yeniliklere giden Sports Interactive, yeni oyunda sahip olduğunuz antrenörlerin, gözcülerin ve yardımcıların size bildirecekleri futbolcu, transfer ve takımlar hakkındaki raporları, kadronuzdaki veya transfer hedefinizdeki futbolcuları karşılaştırabilmenize ve bu sayede karşınıza çıkan rakipleri birer birer devirerek şampiyonluğa uzanabilmenize fazlasıyla yardımcı olacak.