reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7
iPhone 7
iPhone 7
iPhone 7
iPhone 7
iPhone 7

Force Touch destekli home tuşuna sahip iPhone 7 konsepti [Video]

iPhone 7 için yapılan konsept çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Brezilyalı tasarımcı Arthur Reis, teknoloji tutkunları tarafından merakla beklenen iPhone 7’nin tasarımını kendince yorumladı.

Yayınlanan konsept fotoğraflara ve videoya bakıldığında iPhone 7’nin daha ince bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Daha önce ortaya atılan iddialarda olduğu gibi konsept çalışmada da kulaklık girişi yer almıyor. Hatırlanacağı üzere kulaklıkların iPhone 7 ile bağlantısının Lightning veya Bluetooth üzerinden yapılacağı kısa bir süre önce ifade edilmişti. Suya dayanıklı gövde, kablosuz şarj teknolojisi ve Beats imzasını taşıyan tamamen kablosuz kulaklık ise konsept iPhone 7’de göze çarpan diğer detaylar arasında yer alıyor. iPhone 7’nin home tuşuna yerleştirilen Force Touch ve Taptic Engine ise telefonun önceki modellerden ayrılmasını sağlıyor.

Dört farklı renk seçeneğine sahip olduğu görülen iPhone 7’nin eylül ayında iPhone 7 Plus’la birlikte tanıtılması bekleniyor. Muhtemelen eylül-ekim aylarında Türkiye’de satışa sunulması beklenen iPhone 7’nin yeni konsept videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

VİDEO