reklamı kapat

POPÜLER

Foursquare yeni arayüzüyle birlikte Türkçe dil desteğine de kavuştu

Turkcell, paylaşım ve kataloglama deneyimlerine dayalı mobil uygulama servisi Foursquare ile iş birliği yaptığını kullanıcılara duyurdu. Foursquare, Turkcell desteğiyle ilk kez Türkçe olarak iOS ve Android işletim sistemli telefonlar için kullanıma sunuldu. Foursquare’de rozet uygulamasını kullanan ilk Türk markası olan Turkcell, müşterilerine özel fırsatlar da sunacağını belirtti.

20 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan Foursquare’i kullanıcılar gitmek istedikleri yerler hakkında kişisel tavsiyeler almak veya kullanıcılar tarafından oluşturulan, gidilecek en iyi yerleri takip etmek için kullanıyor. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşmak; yapılacaklar listenize görmek istediğiniz yerleri eklemek ve buralara yakın olduğunuzda anımsatıcılar almak için de kullanabiliyorsunuz. Yerel iş yerlerinden indirimler ve ücretsiz ürünler kazanma şansını sunması da avantajları arasında.

Foursquare, Türkiye’deki ilk rozet kampanyasını da Turkcell ile gerçekleştirdiğini duyurdu. Turkcell’i Foursquare’den takip eden kullanıcılar, belirli mekanlarda dört defa “check-in” yaptıklarında Turkcell 4 Çeker rozeti kazanabilecek. Buna ek Turkcell’liler Kanyon, Bağdat Caddesi ve Capitol’de bulunan Turkcell mağazalarından “check-in” yaptıklarında, aksesuar seçeneklerini yüzde 30’a varan indirimlerle satın alabilecek. Foursquare’in Türkiye’deki kullanıcıları bugüne kadar 50 milyon check-in yapmış ve bugüne kadar platformda 700 bin mekan oluşturmuş durumda.

Foursquare

FİYAT
Ücretsiz*

BOYUT
6,7 MB

YÜKLEMEK İÇİN
http://itunes.apple.com/us/app/foursquare/id306934924?mt=8

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Foursquare Turkcell

YORUMLAR