reklamı kapat

POPÜLER

LG 27MP60GP-B

Full HD çözünürlüklü LG 27MP60GP-B monitör için fiyat avantajı [Şubat 2024]

27 inçlik ekran boyutuna sahip LG 27MP60GP-B monitörün fiyatı geriledi. IPS teknolojisine destek veren monitör, sıvı kristal ekranların performansını vurguluyor.

Kısalan tepki süreleri ve gelişmiş renk üretimi ile kullanıcılar, ekranı geniş açılardan izleyebiliyor. Full HD çözünürlük desteğiyle gelen monitör üç tarafı ince çerçeveleriyle içeriklere daha iyi odaklanmaya imkan tanıyor. Bu ekran aynı zamanda uygun eğim ayarları ile optimize edilmiş bir çalışma ortamı yaratmaya olanak tanıyor. Göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olmak için mavi ışığı azaltan okuyucu modu, kağıda benzer bir renk sıcaklığına sahip bir ekran oluşturuyor ve okuma için en uygun koşulları sağlıyor. Titreşim önleme ise ekrandaki görünmez titremeyi azaltarak göz yorgunluğunu azaltıyor. Monitör bu sayede uzun süre rahat bir çalışma ortamına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG 27MP60GP-B monitörün fiyatı ne kadar?

Oyuncular, AMD FreeSync teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü ve hızlı tempolu oyunlarda akıcı hareket deneyimi yaşayabiliyor. Ekranı bölerek veya sadece birkaç tıkla temel monitör seçenekleri ayarlanarak çalışma alanı da özelleştirilebiliyor. Monitörün satış fiyatı 4.279 TL‘den 4.049 TL‘ye gerilemiş durumda.

 

 

LG

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın