reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge yan yana görüntülendi [Son dakika]

Samsung Galaxy S6’nın fotoğrafları internete sızmaya devam ediyor. Bu kez XDA Developers sitesinde yayınlanan fotoğraflarda Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ilk kez yan yana görüntülendi. Ana görselde sol tarafta Galaxy S6 Edge’e, sağ tarafta ise Galaxy S6’ya ait olduğu iddia edilen telefonlar yer alıyor. Galaxy S6 Edge’in çift kenarının da kavisli olacağı uzun zamandır dile getiriliyordu. Yeni ortaya çıkan fotoğrafa bakıldığında ise telefonun sağ kenarının kavisli olduğu göze çarparken diğer tarafının kavisli olup olmadığı şu an için anlaşılmıyor. Ancak altını çizmekte yarar var. Galaxy S6 Edge’de kullanılacağı söylenen kavisin Galaxy Note Edge’deki kadar fazla olmayacağı belirtiliyor. İki telefonun da tanıtılacağı 1 Mart’taki etkinliği sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan da canlı olarak takip edebilirsiniz.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge yan yana görüntülendi [Son dakika]” için 5 cevap

 1. Çağrı Bostancı dedi ki:

  Samsung için çok kritik cihazlar. Görünüm hali ile M8 ve Z serisi androidlerden daha kalitesiz bir görünüşe sahip. Çok sağlam çalışmaları lazım.

 2. Foton Kusak dedi ki:

  Bi Rahat birakın yeter artık denecek hale geldiler aldığımız telefonları 1 yıl kullanalım nedir bu baskı görüntülendi resmi sızdı evet bununda eski pcler gibi sonunu getirerek başka bir yapıya geçilecek yılını mi istiyorsunuz yazayım 2017 bu tür modellerin bitmeye yeni modellerin çıkış yılı o da yetmez yine baskı yine al al al al al baskısı. Ben üreticilere YETER ARTIK diyorum.bence sizde deneyin 🙂

 3. Ali Utku Ayvalı dedi ki:

  O kadar dalga geçtiler, S6 geliyor dediler kim bilir ne yaptılar dedik parmak izi okuyucu falan mı geldi ama aynı tas aynı hamam herifler sadece yalancı çıkmamak için kamerayı değiştirmişler Samsung bitmiş hocam

 4. mikail dedi ki:

  Samsung un bittiğini nerden anladınız!? İş ortağımısınız?

 5. Ali Utku Ayvalı dedi ki:

  Hissettim. Benim altıncı hissim çok kuvvetlidir. Hayır iş ortağı değilim ama merak etmeyin Samsung’un bitmesi sizi işsiz bırakmayacak, Samsung bünyesinde çalışmaya devam edebilirsiniz.