reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy S6

Galaxy S6’nın iPhone 6’yı andıran metal gövdesi görüntülendi

Sızıntılarıyla ün yapmış olan Fransız internet sitesi nowhereelse.fr, yeni bir sızıntıyla daha karşımızda. nowhereelse.fr, Galaxy S6’ya ait olduğu söylenen metal çerçeve fotoğraflarını kendi sayfası üzerinden paylaştı.

Yayınlanan fotoğraflara bakıldığında telefona ait olduğu iddia edilen metal çerçevenin genel hatları itibarıyla iPhone 6’ya oldukça benzediği görülüyor. Alaturka bir tuvalette çekilen gizli görüntüler eğer gerçekse, Samsung beklenildiği üzere tasarım anlamında radikal bir değişikliğe imza atmışa benziyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Galaxy Alpha ile bu değişikliğin ilk sinyallerini veren Güney Koreli şirket, bu yıl piyasaya sürdüğü metal gövdeli Galaxy A modelleriyle oldukça şık cihazlara imza atmıştı.

Öte yandan Galaxy S6 ve Galaxy S Edge’in de Galaxy A modellerinde olduğu gibi metal bir gövdeyle geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Samsung’un piyasaya süreceği en şık cihazlardan biri olacağı belirtilen Galaxy S6 ve Galaxy S Edge’in 1 Mart’ta düzenlenecek Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.
Galaxy S6
Galaxy S6
Galaxy S6
Galaxy S6

İlgili haberler