reklamı kapat

POPÜLER

Garmin akıllı saat

Garmin imzalı yeni akıllı saatler: Venu 2 Plus ve Vivomove Sport

Akıllı saat pazarının en büyük isimlerinden Garmin, CES 2022 kapsamında Venu 2 Plus ve Vivomove Sport akıllı saat modellerini tanıttı.

Garmin ürün gamında hemen herkese hitap eden bir akıllı saat bulunuyor. Firmanın yeni modelleri Venu 2 Plus ve Vivomove Sport ise direkt olarak gündelik kullanımı hedefliyor. Bu açıdan hitap ettikleri kitle çok geniş olan modeller, ortak şekilde yuvarlak tasarımlara sahip.

Venu 2 üstüne gelen Venu 2 Plus, kazandığı hoparlör ve mikrofon ile telefon görüşmesi için kullanılabiliyor ve Android ile iOS cihazlarla zahmetsizce bağlantı kurabiliyor. Bu donanımlar ile sesli asistan desteği de kazanan model, bir akıllı saatten beklenen standart her özelliği sunuyor ve üç farklı renkte elde edilebiliyor.

43 mm gövde boyutu olan 450 dolarlık akıllı saat, normal kullanımda 9 günlük bir kullanım getiriyor. Garmin Vivomove Sport ise daha ucuz ve basit bir seçenek olarak karşımızda. Yurt dışı fiyatı 180 dolar olan model, dört farklı renkte tasarlanmış.

Venu 2 Plus’tan farklı olarak bünyesinde basit bir ekran olan ve fiziksel kollar üzerinden hibrit yapısı bulunan 40 mm gövdeli Vivomove Sport, birçok kalemde detaylı spor / sağlık takibi yapabiliyor ve spesifik olarak aktif olmayı seven kişileri odak noktasına alıyor. 5 güne yakın pil ömrü getiren aşağıda görebileceğiniz akıllı saat, Venu 2 Plus’a oranla kadınların daha çok sevebileceği bir tasarıma sahip.

İleride Türkiye’de de satılacak akıllı saat modellerinin Garmin’in 2022’deki tek çözümleri olmayacağını belirtelim. Firmadan başka seçenekler de gelecek.

Garmin akıllı saat

İlginizi Çekebilir: Uçan otomobil modellerinin öncüsü