reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

General Mobile GM 22 Plus

General Mobile GM 22 Plus için ilk indirim fırsatı

General Mobile GM 22 Plus modeli için indirim fırsatı geldi.

Advertisement

Telefon yapılan indirimle birlikte şu anda 3.344 TL‘ye satılıyor. Telefonun daha önceki fiyatı ise 3.599 TL idi. GM 22 Plus da Pro modelinde olduğu gibi sınırsız ekranla geliyor. Helio G80 işlemcisiyle birlikte 4 GB RAM’in tercih edildiği modelin depolama kapasitesi ise 128 GB.

Pro modelinde olduğu gibi Plus modelinde de 6,78 inç ekran mevcut. Pro modelinde 108 MP’lik ana kamera yer alırken Plus’ta 108 MP süper piksel modu yer alıyor. 48 megapiksellik ana kameraya 5 megapiksel ve 2 megapiksel kameralar eşlik ediyor. Plus modeli Full HD video kaydına imkan sağlıyor. 8 megapiksel selfie kameraya sahip telefonda 4K video kayıt özelliği mevcut değil. 4K video özelliği Pro modelinde yer alıyor. Plus modelini Pro modelinden ayıran önemli bir fark pil tarafında karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ailenin en uzun pil ömrü sunan modeli: General Mobile GM 22 Plus

Pro’da 5.000 mAh kapasiteli pil yer alırken Plus’ta 6.000 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Bu sayede GM 22 Plus, Pro modelinden daha uzun bir pil ömrü vadediyor. Telefonun ışıltılı beyaz, ışıltılı mavi ve ışıltılı siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneği mevcut. Telefonun detaylı incelemesini önümüzdeki günlerde paylaşacağız.

GM 22 Plus

İlginizi Çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi