reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile

General Mobile GM 9 Pro’dan önemli başarı [Video]

General Mobile GM 9 Pro’nun ‘#ÇekenVarÇekemeyenVar’ sloganı ile yayınlanan reklam filmi YouTube Ads Leaderboard tarafından 2018 yılının en iyi reklam videoları arasında seçildi.

Reklam filmi YouTube Ads Leaderboard tarafından, en iyi reklam videoları arasına girdi. Reklamın YouTube kullanıcılarının izlemeyi en çok tercih ettiği reklam filmleri arasından seçilen “YouTube Ad of The Year” oylamasıyla 2018 yılının en iyi reklam videoları arasına girdiğini söyleyelim.

General ve Google işbirliği kapsamında Dwarf Planet tarafından çekilen GM 9 Pro’nun reklam filmi yaklaşık 100 kişilik bir ekip ile 1 günde tamamlanmış ve dijital, görsel mecralarda ve sosyal medyada dikkat çekmişti.

GM 9 Pro ne gibi özellikler sunuyor?

General Mobile’ın kamera yetenekleri açısından en iddialı modellerinden biri olan GM 9 Pro, 6 inç boyutunda, 18:9 en-boy oranına sahip bir ekranla geliyor. AMOLED ekran kullanıcılara 2160×1080 piksel çözünürlük sunuyor. Multimedya yeteneklerini de bir seviye yukarı çeken cihazda Dolby Vision HDR desteği bulunuyor.

GM 9 Pro’nun donanımına baktığımızda bizi Snapdragon 660 ve 4 GB RAM ikilisi karşılıyor. 64 GB dahili hafıza sunan cihazın hafızası ise microSD kart desteğiyle 256 GB’a kadar artırılabiliyor. Cihaz kutudan Android 8.1 işletim sistemiyle çıkıyor. GM 9 Pro Türkiye fiyatı ise 1.699 TL.

İlgili video

GM 9 Pro’ya başarı getiren reklam filmi