reklamı kapat

POPÜLER

galaxy s6 edge

“Gerçeküstü” Galaxy S6 edge düşürme testi [Video]

Gorilla Glass 4‘ün dayanıklı olduğunu biliyorduk ancak bu kadarını kimse tahmin bile etmiyordur. Gorilla Glass 4 kaplı Galaxy S6 edge düşürme testi, daha önce izlediklerimizin hiçbirine benzemiyor. Ancak baştan belirtelim; söz konusu testin gerçek olup olmadığından emin değiliz. Zira izleyeceğiniz görüntüler gerçek olamayacak kadar etkileyici.

Samsung Galaxy S6 edge’e uygulanan düşürme testi, şimdiye kadar izlediklerimizin belki de en komiği ve en etkileyicisi. Gorilla Glass 4 kaplı cihazı, birden fazla kez hunharca yere atan kullanıcı, videonun sonunda hiçbir şey olmamış gibi telefonu kullanmaya devam ediyor. Öyle ki videodaki telefon, bu vahşi testten ilginç bir şekilde bir çizik dahi almadan çıkmayı başarıyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

““Gerçeküstü” Galaxy S6 edge düşürme testi [Video]” için 7 cevap

 1. Şu cihazı yere fırlatacak kadar paranız var ama adam gibi çekim yapacak bir kameraya verecek paranız yok 🙂 Samsung da hilenin hurdanın gözüne vurdu iyice.

 2. Deniz SERT dedi ki:

  ses önceden görünü sonradan geliyor türk filmi gibi 🙂

 3. tayfun dedi ki:

  Onu bunu bırakında adamlar yapmış gorilla glass 4 farkı bu olsa gerek

 4. Demir Korkut dedi ki:

  Adamların çok güzel yaptığı tek şey viral video. Bu videodakine benzer şekilde camın dayanabilmesinin imkanı yok ama denemek bedava elbette 🙂

 5. yusuf Eyisan dedi ki:

  Videonun başlangıcında telefonun ekranındaki saate dikkat edin.
  Telefon elinde iken 12:10 dan 12:11 oluyor. Yere vurup kaldırıyor ve tekrar saate baktığınızda 12:12 oluyor. 28 Saniye uzunluğundaki video için fazlasıyla iddialı bir saat 😀 Video yeterince aldatıcı değil malesef 😀

 6. arcahmet dedi ki:

  12:11 amk 12:10 nasıl gördüysen

 7. Yusuf dedi ki:

  Keşke üç kelimenden biri küfür olmasa kendini ifade etmendeki. Videoya gelince de tuşa bastığında ekranın aydınlandığı andaki ekranda saate dikkatlice bakın. 12:10 olan saat anlık bir zaman farkı ile 12:11 oluyor. Bu bahsettiğim olay ilk 3 saniyede olup bitiyor. Hayır ben görmüyorum onu diyorsan zaten tartışmaya gerek yok. Tamam gördüm diyorsan da sorun değil. Sonuçta ben de birşeyi kanıtlamak zorunda değilim. Ama küfür gereksizdi.