reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S6, Tesla Model S’in üzerinden geçmesine dayanır mı? [Video]

Dayanıklılık testi adı altında akıllı telefonların üzerinden otomobillerin hatta kamyon ve tırların geçtiğine çokca şahit olduk. Günlük yaşamda pek bir işimize yaramayacak olsa da merakımızı gidermesi açısından değerli bu eğlenceli videolara bir yenisi daha eklendi. Ancak bu sefer karşımızda sıradan bir otomobil değil, lüks elektrikli otomobillerin en popüler modellerinden olan Tesla Model S var.

Senaryo şöyle ki; yeni aldığınız Samsung Galaxy S6 yere düşüyor, yuvarlanıyor ve yoldan geçen bir Tesla Model S’in altında kalıyor. Peki her iki yüzeyinde de Gorilla Glass 4 teknolojine sahip camın yer aldığı Galaxy S6 böyle bir kazadan kurtulabilir mi? Cevap aslında hem evet hem de hayır. İlk denemede cihazın arka yüzeyi tamamen parçalansa da ön tarafında herhangi bir sorun bulunmuyor ve cihaz çalışmaya devam ediyor. Fakat otomobil yeniden Galaxy S6’nın üzerinden geçtiğinde ekran da çalışmaz hale geliyor. Teselli armağanı olsa gerek, bildirim ışığı kaldığı yerden çalışmaya devam ediyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Galaxy S6, Tesla Model S’in üzerinden geçmesine dayanır mı? [Video]” için bir cevap

  1. Oğuzhan Karaot dedi ki:

    Çok sık rastlanılacak bir senaryo olmasa da sonuç tam bir hayal kırıklığı. Oturtamadıkları stabilizeyi ram yükselterek gidermeyi bırakıp sağlamlığa da önem verirlerse, belki o zaman Apple’cıların takdirini kazanabilirler.