reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 3 Pro

Golf takibi yapabilen Huawei Watch GT 3 Pro için yeni indirim fırsatı [Nisan 2024]

 - Güncelleme: 22 Nisan 2024 10:31

Titanyum gövdesiyle göze çarpan Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Hem dalış yapmayı hem de golf oynamayı seven kullanıcılara hitap eden saat golf oynarken vuruş hızı, vuruş temposu, geri dönüş süresi ve düşüş süresi gibi profesyonel vuruş verilerini kaydediyor.

Piyasadaki üst segment modellerinde olduğu gibi EKG de çekebilen Huawei Watch GT3 Pro, damar sertliğiyle ilgili bilgi de paylaşabiliyor. Henüz Türkiye’de bu özellik aktif olmasa da önümüzdeki günlerde gelecek yazılım güncellemesiyle bu özelliğin de Türkiye’de aktif hale gelmesini bekliyoruz. Akıllı saat vücut sıcaklığını da ölçebiliyor. Seramik gövdesi sayesinde hem hafif hem de dayanıklı olan Watch GT 3 Pro, HarmonyOS dışında iOS ve Android’li akıllı telefonlarda da uyumlu şekilde çalışıyor. Saat bununla birlikte 30 metre suya karşı da dayanıklı bir yapıya sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3 Pro uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Özellikleriyle dikkat çeken saat, stres ve uyku takibi yapabiliyor. Safir cam sayesinde çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olan saat Gorilla Glass’ın camlarına kıyasla çok daha dayanıklı. Safir cam saati aynı zamanda darbelere karşı da koruyor. Akıllı saat yapılan bir indirim kampanyasında piyasadan daha uygun fiyata temin edilebiliyor. Akıllı saatin indirimli fiyatı ise 7.369 TL.

Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın