reklamı kapat

POPÜLER

Google’dan yeni seyahat uygulaması: Google Trips

Google’ın seyahat tutkunları için geliştirdiği, kişiselleştirilebilir uygulama Google Trips, kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Google, uygulama yelpazesini çeşitlendirmeye devam ediyor. Seyahat etmeyi seven ve oldukça yoğun bir trafiği bulunan kullanıcılar için 2 yıldan fazla bir süredir geliştirilen Google Trips, gitmeyi planladığınız her yerde sizinle beraber olup hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Uygulama içerisinde konumla alakalı detaylı bilgiler ve görsellere de ulaşmak mümkün. Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan ve ilk adımda 200 şehri kapsayan uygulama üzerinden, otel, uçak ve yemek rezervasyonları, araç kiralama şirketleri başta olmak gereken diğer birçok özelliği tek elden kontrol etmek mümkün.
googletrips

Uygulamanın en güzel ve çekici yanı ise çevrimdışı olarak da kullanılabiliyor olması. Anlık bilgiye ihtiyaç duymadığınız yerlerde uygulama içerisinde yine etkinlik düzenlenebiliyor. Çevrimiçi olunan durumlarda ise eş zamanlı gerçekleşen aktiviteleri, hizmet vermeye devam eden işletmeleri ve bunun benzeri anlık bilgi gerektiren durumları kullanmak daha sağlıklı oluyor. Google Trips’i aktif olarak kullanmanız için Google hesabınızla giriş yapmanız yeterli. Uygulamanın en can alıcı noktalarından bir tanesi de bulunduğunuz şehirde ne kadar zaman geçireceğiniz. Örneğin, şehir içerisinde ne kadar zaman geçireceğinizi belirlediğinizde uygulama içerisinde sizin öncelik verdiğiniz müze, tarihi yerler, alışveriş mekanlar gibi noktaları ön plana çıkıyor. Google Trips, benzer hizmet veren ve yıllık 49 dolarlık ücret karşılığı kullanılan Triplt‘e rakip olacak gibi gözüküyor. Google Trips’i aşağıdaki linklerden indirip deneyebilirsiniz.