reklamı kapat

POPÜLER

GoPro HERO4

GoPro HERO4’ün görselleri ve teknik özellikleri ortaya çıktı

PetaPixel, aksiyon kameralarının “kralı” GoPro’nun yeni kamerası HERO4’ün fotoğraflarını kendi sayfası üzerinden paylaştı. Firma’ya yakın kaynakların aktardığı bilgiye göre HERO4, 30fps’de 4K video kayıt yeteneği (HERO4 Black) ve dokunmatik ekranla birlikte gelecek.

GoPro ailesinin ilk dokunmatik ekranlı kamerası olacağı söylenen HERO4’te kullanıcıların kamerayı dokunmatik ekran üzerinden kontrol edeceği, videoların içeriklerini bu ekran üzerinden görüntüleneceği söyleniyor. Video tarafına baktığımızda ise Silver versiyonunun 15fps’de 4K, 30fps’de 2,7K, 48fps’de 1440p, 60fps’de 1080p, 100fps’de 960p ve 120fps’de 720p video kaydedeceği ifade ediliyor. Fotoğraf çekimi konusunda ise iki makinenin de 12 megapiksel çözünürlüklü fotoğraf çekeceği dile getiriliyor. Wi-Fi ve Bluetooth’un ise cihazın bağlantı noktaları arasında yer alacağı konşuluyor. Makinelerin ne zaman ve ne gibi bir fiyattan piyasaya sürüleceği henüz belli değil.

GoPro HERO4
GoPro HERO4
GoPro HERO4
GoPro HERO4

ETİKETLER
YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“GoPro HERO4’ün görselleri ve teknik özellikleri ortaya çıktı” için 2 cevap

  1. Mustafa Akkaş dedi ki:

    housinglerdeki bağlantı türünü değiştirmemeleri iyi olmuş, böylelikle eski aparatlarımızı kullanabileceğiz. Umarım, pil ömrünü uzatmışlardır. Tek kusuru pildi.

  2. misafir dedi ki:

    4K @30fps ve touchscreen beraber gelmeyecek haber yanıltıcı olmuş biraz