reklamı kapat

POPÜLER

GoPro

GoPro Wi-Fi destekli ve uygun fiyatlı aksiyon kamerasını tanıttı

GoPro, Wi-Fi destekli giriş seviyesi yeni aksiyon kamerası GoPro Hero+‘ı tanıttı. Hero ile Hero+ LCD modelleri arasına konumlanan yeni GoPro Hero+, bünyesinde barındırdığı Wi-Fi ve Bluetooth bağlantılarıyla Hero modelinden ayrılıyor.

Kablosuz bağlantı desteği sayesinde mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabilen kamera, suya dayanıklı olduğu gibi daha önce satışa sunulmuş çeşitli GoPro aksesuarlarıyla da kullanılabiliyor. Saniyede 60 kare 1080p ve 720p çözünürlükte video kaydedebilen kamerada 8 megapiksel çözünürlüklü fotoğraf çekimi yapmak da mümkün. Time-Lapse ve burst modlarına da sahip olan kamera, 40 metre derinlikte dahi kullanılabiliyor. GoPro Hero+’ta  buna ek olarak otomatik düşük ışık modu da bulunuyor. Bu mod sayesinde kamera kare hızlarını ışık koşullarına göre değiştiriyor. Kullanıcılar kamera ayarlarını düzenlemeden bu mod yardımıyla aydınlık ve karanlık ortamlar arasında geçiş yapabiliyor.

4 Ekim’de dünya genelinde piyasadaki yerini alacak olan Wi-Fi destekli GoPro Hero+, Amerika’da 199 dolardan satışa sunulacak. Kameranın Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz belli değil.