reklamı kapat

POPÜLER

Asus Mini PC PB62

Güçlü performansa sahip mini bilgisayar: Asus Mini PC PB62

Asus yeni mini bilgisayarının duyurusunu gerçekleştirdi. Asus Mini PC PB62 olarak adlandırılan bilgisayar, 11.nesil Intel Core i7 65W modeline kadar işlemci seçeneğiyle geliyor.

DDR4 3200 MHz bellek, Intel Optane H20 ve Windows 10 Pro desteği ise bilgisayarda sunulan diğer özellikler arasında. En yeni MIL-810H standartlarını karşılayan ürün farklı iş ortamlarında olağanüstü kalite ve dayanıklılık sunuyor. Sekiz adet USB girişi, yapılandırılabilir giriş ve Wi-Fi 6 gibi bağlantı seçenekleri sayesinde bilgisayar birçok farklı alanda kullanılabiliyor. Entegre Intel UHD Graphics 630 aynı anda üç ekrana 4K UHD çözünürlüğünde görüntü sağlayabiliyor. 64 GB’a kadar hızlı DDR4 3200 MHz bellekler sayesinde kolayca aynı anda birden fazla işlem gerçekleştirilebiliyor. Bir adet M.2 PCIe 4.0 x4 SSD, bir adet M.2 PCIe 3.0 x4 SSD ve bir adet de 2,5 inç sabit disk bilgisayarın sunduğu özellikler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus Mini PC PB62 modelinin fiyatı ne kadar?

Bilgisayarın ön panelinde dört adet USB 3.2 Gen 2 Type-A ve bir adet 3.2 Gen 1 Type-C, arka panelde ise bir adet USB 3.2 Gen 1 ve iki adet USB 2.0 girişi yer alıyor. Yapılandırılabilir girişte ise kullanıcıların ihtiyacına bağlı olarak HDMI 2.0, VGA, COM, DisplayPort veya LAN bağlantı noktasına yer veriliyor. Mini bilgisaiyarın Türkiye satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin telefonları burada test ediliyor