reklamı kapat

POPÜLER

Asus Mini PC ProArt PA90
Asus Mini PC ProArt PA90

Şık tasarım, nefes kesen performans; karşınızda Asus Mini PC ProArt PA90

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden Asus, CES 2019 öncesinde Mini PC ProArt PA90 bilgisayar modelini tanıttı. İşte model hakkında bilinmesi gereken her şey;

Önümüzdeki hafta başlayacak CES 2019 fuarı öncesi duyurulara başlayan bir diğer isim de Asus oldu. Baktığımız zaman Asus Mini PC ProArt PA90, ilk olarak şık tasarımıyla dikkat çekiyor. İsminde geçtiği kadar küçük olmadığı belirtilen silindirik yapıdaki bilgisayar, yine de çok fazla yer kaplamıyor. Limitli alanda yüksek performans isteyenlere hitap eden ürün, hedef kitlesine tasarımcıları ve genel olarak içerik üreticileri alıyor. Teknik olarak bakarsak modelin merkezinde 9. jenerasyon Intel Core i9-9900K ya da i7-9700K işlemciler yer alıyor. Tam 64 GB DDR4 RAM ile donatılabilen bilgisayar, ekran kartı tarafında ise tercihe bağlı olarak Nvidia Quadro P4000 ya da Quadro P2000 modellerini kullanıyor. İki adet 512 GB M.2 PCIe SSD ve 2.5 inç 1 TB HDD ile depolama sorunu yaşatmayan Asus Mini PC ProArt PA90, gerekli portları ön kısmında taşıyor. Bir hoparlöre sahip olmayan PA90, işlemci çok ısındığı zaman üst kısmını açıyor ve böylece etkili bir hava akışı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Asus Mini PC ProArt PA90

Asus Mini PC ProArt PA90 gerçekten çok güçlü

Bilgisayarın en önemli detayı olan fiyatı ise henüz açıklanmıyor. Fiyat bilgisinin önümüzdeki hafta belli olacağı tahmin ediliyor. Ancak donanımlara bakınca uygun bir fiyat kesinlikle beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Lüks akıllı saat modellerinden