reklamı kapat

POPÜLER

Heavy Metal hayranları için emoji klavyesi

Gülmekten gözünden yaş gelen veya gözünden kalpler fışkıran emojili mesajlar yazmaktan imtina edecek kadar metalciyseniz artık size ve tüm diğer heavy metalcilere hitap eden bir emoji klavyesi var: Heavy Metal Emoji Keyboard, App Store’da indirilmeye sunuldu.

“Hair metal” simgelerinden envai çeşit saç stiline, örgülü sakallı karakterlerden siyah kalp veya kan sıçraması efektlerine kadar metal müzik kültüründe popüler olan ne varsa ona ait bir emoji bulabileceğiniz Heavy Metal Emoji Keyboard, ücretli uygulamalar kategorisinde yer alıyor.

heavy-metal-emoji-keyboard
Sadece iOS’e özel bir klavye uygulaması olan Heavy Metal Emoji Keyboard’u kullanmak da o kadar kolay değil. Üçüncü parti mesajlaşma uygulamalarında sohbet ederken Heavy Metal Emoji Keyboard’dan kullanmak istediğiniz emojiyi seçip, clipboard’a kopyalamanız ve sonra mesajlaşma uygulamasına dönüp emojiyi yapıştırmanız gerekiyor. Fakat kalpler, gülücükler ve balonlarla dolu standart emojiler yerine bu şekilde kendini ifade etmeyi düşünenler için tüm bu zahmete değecektir. Uygulamanın Android versiyonunun, yakında duyurulacağı belirtiliyor.