reklamı kapat

POPÜLER

Omnicharge
omnicharge
omnicharge
omnicharge
omnicharge
Omnicharge
Omnicharge
Omnicharge

Her türlü cihazı şarj edebilen 20.400 mAH’lik Omnicharge [Video]

Şu sıralar güçlü bir taşınabilir şarj satın almayı planlıyorsanız Omnicharge isimli şarj cihazına göz atmalısınız. Indiegogo üzerinden fon desteği toplayan Omnicharge, bünyesinde barındırdığı AC/DC güç çıkışıyla piyasadaki şarj cihazlarından kolayca ayrılıyor.

Dünyanın en akıllı şarj cihazı olarak lanse edilen Omnicharge, AC/DC güç çıkışı sayesinde dizüstü bilgisayarları, fotoğraf makinelerini ve havalandırma cihazlarını şarj edebiliyor. 13.600mAh ve 20.400 mAh olmak üzere iki farklı kapasite sunan cihazlardan 13.600 mAh’lik cihaz 12 inçlik MacBook’a ekstradan 9 saat, 20.400 maH’lik cihaz ise aynı bilgisayara ekstradan 13 saat ekstra enerji sağlıyor.

Sahip olduğu iki adet USB bağlantısıyla hızlı şarja da destek veren cihazlardan düşük kapasiteli model minimum 2 saatte yüksek kapasiteli model ise minimum 3 saatte şarj oluyor. Sırasıyla 375 gram ve 589 gram ağırlığa sahip olan Omnicharge üzerinde yer alan OLED ekranı sayesinde cihazların şarj, güç giriş/çıkış durumu, pil seviyesi ve sıcaklığı takip edilebiliyor. Üretim için gerekli fon desteğini çoktan geride bırakan Omnicharge’ın düşük kapasiteli modeli 199 dolardan, yüksek kapasiteli modeli ise 250 dolardan ekim ayında satışa sunulacak.

VİDEO