reklamı kapat

POPÜLER

Honor Magic Earbuds kablosuz kulaklık
Honor Magic Earbuds kablosuz kulaklık

Honor Magic Earbuds kablosuz kulaklık için Avrupa fiyatı belli oldu

Huawei alt markası Honor‘dan geçtiğimiz aylarda gelen yeni kablosuz kulaklık Honor Magic Earbuds, sonunda Avrupa’ya adımı attı.

Honor Magic Earbuds kablosuz kulaklık modeli, 99 euro fiyatıyla birçok Avrupa ülkesinde satışa çıktı. İlerleyen dönemde Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz model, Avrupa’da daha önce açıklanandan daha ucuza satılıyor ve bu da sevindiriyor. İki farklı renk seçeneği bulunan model, hatırlamak adına dahili üçlü mikrofonuyla adaptif gürültü engelleme teknolojisine sahip ve bu sayede yüksek arama kalitesi sağlıyor. Müzikseverleri memnun edecek düzeyde bas sunan Magic Earbuds, 10mm’lik sürücüler üstüne kuruluyor. Gördüğünüz üzere şarj özellikli hazne ile gelen kulaklık, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor ve A2DP 1.3, HFP 1.6 ile AVRCP 1.5 destekleriyle geliyor. Kulaklıklarda 37 mAh, haznede ise 410 mAh pil taşıyan ürün, söylendiği kadarıyla aralıksız 13 saat müzik çalabiliyor. Haznesi USB-C üstünden 1,5 saatte şarj edilebilen model, Huawei imzalı kulaklıklar gibi özellikle EMUI 10 cihazlar ile daha uyumlu şekilde görev yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Magic Earbuds kablosuz kulaklık aşırı ucuz değil

Belirli Avrupa ülkelerinde Honor Band 5 hediyesiyle satılan kulaklık, umuyoruz Türkiye’ye de yakında zaman içerisinde resmi olarak giriş yapar. Bu konuda bizi takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni katlanabilir modeli Mate Xs’e de bir göz atın