reklamı kapat

POPÜLER

Honor Magic 6 Pro

Honor Magic 6 Pro ve Magic V2 için Android 15 beta yayında; işte detaylar

Honor Magic 6 Pro ve Honor Magic V2 için Android 15 beta indirmeye sunuldu. Honor’un yeni akıllı telefonları bu güncellemeyi alan ilk iki cihaz oldu. Android 15 ile kullanıcılar artık kişisel bilgilerini daha güvenli bir cihaz ortamında daha fazla denetimle koruyabiliyor.

Üçüncü taraf uygulamaların özel kullanıcı verilerini toplamasını önleyerek reklam içerikleri gibi hizmetlerin farklı bir alanda çalıştırılmasına olanak tanıyan SDK sanal alanını da bu program ile geliyor. Ayrıca kullanıcının gizlilik deneyimini daha da geliştirmek için Android 15, kullanıcıların kamera veya mikrofon gibi özellikler için izinleri yönetirken ve kullanırken, gizlilik korumalarının detaylarından daha fazla haberdar olmalarını sağlayan yeni bir izin yönetimi portalı ile geliştirilmiş bir gizlilik göstergesi sunuyor. Android 15, kişiselleştirilmiş özellikleri daha da optimize ediyor.  Örneğin, sosyal medya uygulamaları üzerinden fotoğraf çekimi yapıldığında mobil cihazlar flaş yoğunluğunu kontrol edilebiliyor. Kullanıcılar, daha fazla kişiselleştirilmiş kullanıcı senaryoları üzerinde daha fazla optimizasyon yapmak için Google tarafından sağlanan Android API’lerini, araçlarını ve kaynaklarını kullanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor amiral gemisi akıllı telefonlara yeni yazılım güncellemeleri de yolda

Kısa bir süre önce Türkiye’de satışa çıkan Magic 6 Pro ve Magic V2, 4 büyük MagicOS güncellemesi ve 5 yıllık güvenlik güncellemesi sunuyor. Honor, Android işletim sistemi için uygulamalarını uyarlama, optimize etme ve en iyi kullanıcı deneyimini sağlama konusunda kullanıcılarını aktif olarak destekliyor. Android 15 Beta 1, Android’in bir sonraki sürümü için uygulamaların uyumluluğunu ve geliştirilmesini iyileştirmek üzere kullanıcılarına birçok yenilik sunuyor. Şirket ayrıca bu yaz Android 15 betanın bir sonraki güncellemesiyle kullanıcılarına yeni deneyimler sunacağını duyuyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın