reklamı kapat

POPÜLER

HP 24-CB0003NT

HP 24-CB0003NT hepsi bir arada bilgisayar için yeni avantajlı fiyat [Aralık 2023]

HP 24-CB0003NT hepsi bir arada bilgisayar için yeni bir indirim fırsatı var. AMD‘nin Ryzen 7 5700U işlemcisinden güç alan bilgisayarda 8 GB RAM yer alıyor.  İnce ekran çerçevelerinin tercih edildiği bilgisayarın dahili depolama kapasitesi ise 512 GB.

HP 24-CB0003NT modelinde FreeDos olarak geldiği için kullanıcıların işletim sistemi de satın alıp cihaza yüklemesi gerekiyor. HP imzalı hepsi bir arada bilgisayar hem günlük hem de performansa ihtiyaç duyan kullanıcılara hitap etse de bu modelin oyun odaklı bir bilgisayar olmadığını belirtelim. Çift kanal teknolojisi sayesinde, bellek denetleyicisi ve RAM arasındaki iletişim hızını iki katına çıkarmak için iki kanal aynı anda çalışıyor ve sistem performansını artırıyor. Ekran tarafında bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 23,8 inçlik IPS ekran yer alıyor. Yansıma önleyici düşük parlaklığa sahip yüzey ışıklı ortamlarda daha az yansıma olmasını sağlıyor. Ekran maksimumda 250 nit parlaklığa ulaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP 24-CB0003NT hepsi bir arada bilgisayarın kampanyalı fiyatı ne kadar?

İki adet 2.5 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran bilgisayarda görüntülü görüşmeler için tümleşik çift dizi dijital mikrofona sahip HP True Vision 720p HD gizlilik kamerası da bulunuyor. Piyasada daha yüksek fiyata temin edilebilen bilgisayar bir satış kanalında yapılan indirimle şu anda 17.999 TL‘ye satılıyor.

HP

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER