reklamı kapat

POPÜLER

mizrahi
mizrahi
mizrahi
mizrahi

HP ve Isaac Mizrahi imzalı Swarovski kaplı akıllı saat

Hindistanlı şirket Titan’la birlikte geliştirdiği akıllı saatini kısa bir süre önce tanıtan HP, şimdi de yeni akıllı saatini görücüye çıkardı. “Engineered by HP” programı kapsamına geliştirilen saat, Amerikalı tasarımcı Isaac Mizrahi imzası taşıyor.

Swarovski kristallerle kaplı mekanik görünümlü saat iOS 8/Android 4.4 ve üzeri işletim sistemi cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Şeffaf bir ekran işlevi gören cam malzemenin kullanıldığı saat mobil cihazlarla iletişimi Bluetooth sayesinde gerçekleştiriyor. Atılan adım sayısını gösterebilen ve kalp ritmini ölçebilen saat, piyasadaki akıllı saatlerde olduğu gibi gelen arama, e-posta, kısa mesaj ve sosyal ağlardan gelen bildirimleri gösterebiliyor. Analog saat kullanımında pil ömrü yıllaraca sürebilen saat, akıllı saat özellikleri kullanıldığında pil ömrü beş güne düşüyor.

Paslanmaz çelik kasalı saat, gümüş ve altın renk seçenekleriyle 250 dolardan satışa sunulacak. Saatin kayış renk seçenekleri arasında siyah, pembe, mavi, beyaz ve açık gri gibi renkler yer alıyor. Ekstra kayışın fiyatı ise 40 dolar.