reklamı kapat

POPÜLER

titan
titan
titan
titan

HP’den destek alan mekanik saat görünümlü Titan Juxt

HP, geçtiğimiz yıl “Engineered by HP” programı kapsamında Movada adını verdiği akıllı saati kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Şirket şimdi de Hindistanlı Titan’la birlikte geliştirdiği saati kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

“Engineered by HP” programına katılan Titan Juxt isimli akıllı saat, görünüş olarak mekanik saatlere benziyor. Parlak ve renkli dokunmatik ekranı bünyesinde barındırmayan saatte küçük ve siyah-beyaz LCD ekran bulunuyor. Bu ekran üzerinden kullanıcılar gelen bildirimleri görüntüleyebiliyor. Gelen arama, e-posta, kısa mesaj ve sosyal ağlardan gelen bildirimleri bu ekran sayesinde görüntüleyebilmek mümkün. Titreşimlerle de bildirimde bulunabilen saat, iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

Fitness yeteneklerine de sahip olan ve 50 metre derinlikte dahi sorunsuz bir şekilde çalışabilen Titan Juxt’un paslanmaz çelik, titanyum ve roze altın olmak üzere üç farklı malzeme seçeneği yer alıyor. Bu malzemelere dana derisinden üretilmiş bir kayışın eşlik ettiği saatin tam dolu pille 5 güne varan kullanım imkanı sunduğu belirtiliyor. Saatin Hindistan’daki satış fiyatı ise malzeme kalitesine göre değişiklik gösteriyor. Titan Juxt’un Hindistan’daki satış fiyatları 15.995-19.995 rupi (715 TL-895 TL) arasında.