reklamı kapat

POPÜLER

HP
HP
HP

HP’den modüler Bang & Olufsen hoparlörlü Thunderbolt dock

HP, yeni Thunderbolt 3 destekli USB-C Dock’unu görücüye çıkardı. Modüler tasarımıyla dikkat çeken cihaza ayrı olarak satılan Bang & Olufsen imzalı hoparlör takılabiliyor.

Bu hoparlör kullanıcıların hem müzik dinlemelerine hem de konferans görüşmeleri yapabilmelerine imkan tanıyor. Küp şeklinde bir tasarıma sahip olan cihazda  iki adet USB 3.0, 3,5 mm kulaklık girişi, USB-C DisplayPort, iki adet Display, VGA ve Ethernet bağlantı noktaları bulunuyor. Thunderbolt Dock G2 adını taşıyan cihaz iki adet 4K monitöre destek veriyor.  HP Thunderbolt Dock G2, HP ProBooks, EliteBooks, Elite x2, HP ZBooks ve ZBook x2 gibi bilgisayarlara bağlanabiliyor. Yaklaşık 800 gram ağırlığındaki cihaz, bir kabloyla cihazlara bağlanma yeteceği sayesinde kullanıcıların işlevsel bir çalışma alanına sahip olmalarına imkan tanıyor. Kablolu ağ erişimi de sunan cihaz, Skype konferans görüşmelerini kontrol etmeye de olanak sağlıyor.

HP Thunderbolt 3 USB-C dock ne zaman satışa sunulacak?

Mayıs ayında piyasaya sunulacak cihazın  yurt dışındaki satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil. HP’nin yeni Thunderbolt 3 USB-C Dock’unun satış fiyatı açıklandığında sizlerle paylaşacağız.