reklamı kapat

POPÜLER

HTC One Max parmak izi sensörüyle geliyor

HTC’nin amiral gemisi telefonu One’ın büyük ağabeyi olacak HTC One Max‘e dair internete sızdırılan yeni fotoğraflar cihazı ana hatlarıyla gün ışığına çıkarıyor. Arka kapağında parmak izi sensörü bulunan ürün aynı zamanda firmanın ilk phablet’i unvanını taşıyor.

Bir süredir geliştirilme aşamasında olan ve Samsung Galaxy Note 3 ile rekabet etmesi planlanan One Max‘in ayak sesleri her geçen gün daha fazla duyuluyor. Çinli sosyal ağ Weibo’da yayınlanan fotoğraflarda cihaz boyutlarının HTC One’dan büyük olduğu görülebiliyor. Arka kapağa yerleştirilen parmak izi sensörü dikkatlerden kaçmazken, şimdilik hangi amaçla kullanılacağı gizliliğini koruyor. 5,9 inç Super LCD panele sahip olması beklenen One Max’in, 2.3 GHz dört çekirdekli Qualcom Snapdragon 800 işlemci ve 2 GB RAM ile geleceği konuşuluyor. Akıllı telefon ve tablet karışımı anlamına gelen phablet’in (phone+tablet) son şekli ise büyük merak konusu.
one max 2

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“HTC One Max parmak izi sensörüyle geliyor” için bir cevap

  1. ismail ozan izci dedi ki:

    bir parmak izidir gidiyor da, bu bir cep telefonu sonuçta, gerçekten de cepte ya da çantada taşıyoruz, hemen hemen hiç yanımızdan ayırmıyoruz. Cep telefonlarının çıktığı ilk yılları ve topluca yaşamamız gereken öğrencilik yıllarını saymazsak, telefonun ne açılışına, ne de kilit ekranına şifre koymadım hiç. Ama teknoloji yarışına sonuında parmak izi de girdi, bravo.

    En iyisini yine samsung yapıyor, galaxy note 3. Günlük hayatta asıl ihtiyaç duyulan tüm teknoloji bu telefonda mevcut.