reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 6i

Huawei FreeBuds 6i tanıtıldı, FreeClip için yeni renk geldi

Huawei FreeBuds 6i kablosuz kulaklık modeli tanıtıldı, açık yapılı kablosuz kulaklık FreeClip içinse yeni renk geldi.

Üç farklı renk seçeneği bulunan Huawei FreeBuds 6i kablosuz kulaklık modeli, kulak içi formunda ve direkt olarak FreeBuds 5i’nin yerini alıyor. “Quad magnet” teknolojisi temelinde 11 mm’lik dinamik sürücüler (FreeBuds 5i modelinde 10mm sürücüler vardır) üzerine kurulan ürün, bu sayede ses performansını artırıyor, yüksek pasif yalıtımını güçlü bir ANC yani aktif gürültü engelleme desteğiyle (Sistem dinamik olarak çalışıyor) birleştiriyor. Hi-Res Audio Wireless sertifikasına sahip olan model, şarj kutusu ile beraber ACC kapalıyken tek olarak 8 saat, toplamda ise 35 saatlik bir kullanım getiriyor. Özellikle “bass” konusunda öne çıkarılan ürün (14 Hz’e inebiliyor), ANC için kullandığı mikrofonlar ile yüksek kaliteli telefon görüşmeleri vadediyor ve bağlandığı telefonlar yanında üstündeki yüzeyden kontrol edilebiliyor. Henüz fiyatı belli olmayan FreeBuds 6i kablosuz kulaklık modeli ileride Türkiye’de de satılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdiye kadar iki farklı renkte sunulan ancak artık yukarıda görebileceğiniz “bej” renk seçeneği de sunulan Huawei FreeClip kablosuz kulaklık modeli, hatırlamak adına standart görünen bir şarj özellikli hazne ile geliyor ancak kendi şekli firmanın daha önceki modellerine hiç benzemiyor. Kulağı yan taraftan saran ve bir küpe gibi görünen ürün, gün boyu sürekli kullanıma odaklanıyor çünkü açık yapıda tasarlanmış durumda. Bu altyapı sayesinde kulaklık bir ses izolasyonuna sahip değil.

Yani müzik dinlerken çevrenin olduğu gibi duyulmasına imkan tanıyan FreeClip, temelde kulağın önüne bir hoparlör yerleştiriyor, aktarıldığı kadarıyla tek olarak 8 saat, şarj özellikli hazneyle beraber olaraksa 32 saate kadar bir pil ömrü getiriyor. Tamamen dolması 40 dakika süren, 10 dakika şarj ile 3 saat dinleme sunan ilginç ürün, IP54 sertifikasına sahip ve aralık sonunda 200 euro seviyesinde satışa sunuluyor. Bugün daha önce tanıttığı MatePad Pro 13.2-inç tablet modelini küresel pazarlara getireceğini de duyuran Huawei, iOS ve Android uyumlu FreeClip kablosuz kulaklık modeli için Türkiye’de 4.999 TL ön sipariş fiyatı açıklanmıştı.

Huawei FreeBuds 6i yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli