reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 60 RS Ultimate Design

Huawei Mate 60 RS Ultimate Design ve yeni MatePad Pro 13,2-inç tanıtıldı

Çinli dev Huawei ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Bu sefer Huawei Mate 60 RS Ultimate Design ve yeni MatePad Pro 13,2-inç tanıtıldı.

Bugün Çin’de bir etkinlik düzenleyen Huawei, burada dikkat çeken ürünler tanıttı. Geçtiğimiz haftalarda detaylarına burada yer verdiğimiz Mate 60 serisi yeni akıllı telefonlarını görücüye çıkaran firma, bu sefer bu seriden Huawei Mate 60 RS Ultimate Design ile karşımıza çıktı. Porsche Design’ı yeni oluşturduğu Ultimate Design markası ile değiştiren ve bu temelde premium bir seçenek olarak Mate 60 RS Ultimate Design’ı oluşturan firma, bu modelde Porsche Design dönemindeki köşeli tasarımı benimsiyor, cihazın arkasında ise seramik bir kapağa yer veriliyor. 6,82-inç boyutunda düz bir LTPO 120 Hz OLED ekran üzerine kurulan ürün, Mate 60 Pro Plus ile benzer bir kamera kurulumuna sahip ve gücünü Huawei tarafından geliştirilen Kirin 9000s işlemciden alıyor. Elbette Android lisanslı olmayan telefon, 16 GB RAM + en üstte 1 TB dahili depolama alanına sahip. 88W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil taşıyan Mate 60 RS Ultimate Design, uydu üzerinden telefon görüşmesine destek veriyor ve Çin’de 1.640 dolardan satılıyor. Bu modelin Türkiye’ye getirilmesi şimdilik pek olası durmuyor. Yeni MatePad Pro 13,2-inç tablet modeli ise özellikle çok ince çerçeveleriyle dikkat çekiyor. Bir ekran çentiği olan modern tablet, gücünü Kirin 9000s işlemciden alıyor ve 13,2-inç ekranında 1.000 nit parlaklık sunabiliyor. İleride Türkiye satışı olası ürün, yurt dışında 711 dolardan başlıyor. Ambargo nedeniyle Android kullanmayan yeni tablet, yüksek hassasiyete sahip bir StarLight teknolojili kalem ile geliyor ve bu kalem açıklamaya göre gerçekten gecikmesiz olarak (0 ms) çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 60 RS Ultimate Design ve yeni Huawei MatePad Pro 13,2-inç yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER